O firmie

outsourcing usług

Witamy na stronie firmy GB Clean

Doświadczenie i wysoka jakość usług

Firma GB CLEAN swą działalność rozpoczęła w 2009 roku.  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą oferującą profesjonalną obsługę na bardzo wysokim poziomie. Działamy na terenie dolnego śląska i nie tylko. Zaufali nam klienci z sektora usług przemysłowych,a także z sektora AUTOMOTIVE. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, i bardzo chętnie podejmiemy współpracę z innymi instytucjami lub firmami.

Nasza oferta obejmuje: kompleksowe sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz obiektów przemysłowych, biurowych, magazynowych itp.. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu pracowniczego jako pakowacze, pracownicy produkcji, etc. Wszystkim zainteresowanym oferujemy fachowe porady połączone z teoretycznym i co najważniejsze praktycznym przygotowaniem.

Oferujemy perfekcyjną jakość z odpowiednimi cenami. Jesteśmy najlepsi w rozwiązywaniu wszystkich problemów związanych z utrzymaniem czystości w Twojej firmie a także w Twoim domu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności na Dolnym Śląsku (Wrocław), jak również na terenie sąsiednich krajów (Niemcy).

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś!

Przedstawimy Ci najlepszą ofertę!

Telefon: 661 758 554